20 czerwca 2024

DZIEŃ RODZINY !!!

Wielka impreza miała miejsce w sobotę 6 czerwca 2024 w Leipheim!

Uczniowie Szkoły Języka Polskiego pod dyrekcją pani Aleksandry Pak wraz z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem wzięli udział w akademii z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Recytowano wiersze, śpiewano okolicznościowe piosenki. Wzruszeni rodzice otrzymali od swoich pociech wraz z życzeniami własnoręcznie przygotowane prezenty:breloczki oraz "drzewko szczęścia" w słoiku.

Natalie z klasy 0-2, dwukrotna mistrzyni Niemiec w Breakdance, zauroczyła widzów swoim imponującym występem tanecznym, a zespół młodzieżowy Antonio, prowadzony przez pana Roberta Mieleckiego, popisał się swoimi zdolnościami wokalnymi.
Występ uświetniła również Karolina z klasy 4-6 piękną grą na skrzypcach.

Na koniec zorganizowano dla wszystkich obecnych ciekawe zabawy, śpiewy i porywające do udziału tańce.

Przy kawce i pysznych ciastach był też czas na ciekawą wymianę wrażeń.

Wielkie podziękowania w kierunku pani Aleksandry Pak, której zawdzięczamy tak cudowną rodzinną imprezę!

Do następnego spotkania!